Nejlepším přítelem člověka je pes (bez urážky kočkám) a proto...

— Čas s námi budou trávit tři aktivní parťáci —

Na výlety, školní akce a jakékoli projekty nás doprovodí fenky, plemene australský ovčák, Cashka (Keška) a její dcera Wendy, k tomu jeden malý "borderák" Elfo. Rozhodně kdo bude chtít, bude mít možnost si s nimi vyzkoušet všelijaké kousky a třeba je zvládnete i něco naučit.

— Keška —

11 let

Keška (černá uprostřed) je neuvěřitelně inteligentní fena, která pro vás splní všechno, o co si řeknete. Splní každý povel, vše se učí velmi rychle. Zbožňuje hlazení a miluje sporty, jako je agility a canicross. Je stále aktivní a vřelá k lidem, jen ostatní psy už tak moc nemusí (což ale neplatí o její smečce).

Za pohlazení a pamlsek udělá pro každé dítě cokoliv.


— Wendy —

6 let

Wendy je malá chlupatá a veselá fenka, která byla původně nemazlivá a celkem bázlivá. Bála se cizích lidí i dětí a tak jsme jí mazlili ještě více a brali jsme jí na dětské tábory. V dnešní době lidi tak miluje, že je vítá způsobem, až se lidi bojí, že je porazí.

Její největší zálibou je běhání a kousání vlastní matky Kešky.


— Elfo —

3 roky

Malý bílý ušák, který každému připomíná jiné zvíře... od vačice až po sněžnou lišku. Přátelský, něžný, učenlivý. Naneštěstí, špatně vidí a slyší, protože jeho rodiče byli oba zbarvení merle, což je sama o sobě mutace a nesmí se kombinovat... Tak se k nám z útulku z Moravy dostal Elfo. nelze ho nemilovat. A kdyby při vítání nebyl slyšet jeho pisklavý štěkot, tak už by byl maximálně boží :-DAll you need is dog