Aktuality

aneb, co se na nás valí?

Návštěva Národopisného muzea 

Sraz: 25. dubna; 7:50 před školou

Cena: každý žák 13 Kč

Návrat: během šesté hodiny, možné zpoždění

S sebou: penál, peníze na vlastní útratu, svačinu, pití

Vysvědčení 31.1.2023


V úterý rozdáváme vysvědčení! Z toho důvodu se vyučování zkracuje pouze na 4. vyučovací hodiny. Tři z nich probíhá normálně výuka a tu čtvrtou budeme společně rozdávat vysvědčení. Zároveň Vás chci informovat, že v pátek jsou pololetní prázdniny a naše třída se ještě ve čtvrtek podívá do technického muzea


Poprosím Vás tedy o sto korun na vstupné a doprovodný program, abyste poslali do středy po dětech. Muzeum má hned několik dětských programů.


Hlavně zítra nezapomeňte ocenit každou dobrou známku! Mnozí se opravdu snažili.

17.1. zrušené pohovorové hodiny

na škole se zítra 17.1. konají pohovorové hodiny. Bohužel jsem nemocen a určitě ještě do zítřejšího dne budu doma. Proto oficiální pohovorové hodiny pro 5.C nebudou. Paní učitelka Pluhařová má naneštěstí pracovní povinnosti, které vyšly na tento den a tudíž mě nemůže zastoupit, ani být přítomna. Pokud budete chtít osobní schůzku se mnou, nebo i s paní učitelkou Pluhařovou, jistě se můžeme dohodnout na jiném termínu. Jestliže máte dotazy na ostatní učitele na jiné předměty než matematiku a češtinu, tak ti Vám budou zítra klidně k dispozici, protože ti ve škole od pěti do sedmi budou.

Pevně věřím, že ve středu budu již v pořádku a spaní ve škole tak proběhne podle plánu.

Hezké pondělí a úspěšný nejen pracovní týden.Novoroční přespávání 

18. ledna.2023

Začínáme v 18 hodin 

Opožděně společně uvítáme nový rok 2023!!! 

S sebou: spacák, karimatku + polštář, nějaké vlastní "papání", kartáček na zuby a pastu, oblečení na noc a druhý den + případně další spodní prádlo, kdyby se někdo v noci lekl :-D, školní pomůcky na následující den, žádné kávové či energetické výrobky, rádi bychom se i vyspali, a druhý den normálně fungovali, jako každý jiný školní den :-).


Vánoční přespávání PŘESUNUTO!

Můžeme se ale ale těšit na novoroční přespávání!


Z důvodu vysoké absence žáků naší třídy (téměř polovina třídy), se přespávání ve škole přesouvá na TŘETÍ lednový týden! Doufám, že v tu dobu budeme již všichni zdraví. Zítra by nás bylo málo a ještě bychom se více nakazili a všichni bychom pak trávili Štědrý den u stromečku i s teplotou... Myslím, že bez této společnosti se všichni rádi obejdeme.


Přeji všem krásné a klidné svátky v rodinném kruhu.

Vánoční přespávání 20.12. 2022

Začínáme v 18 hodin a pojedeme dokud neodpadnou buď dobrovolně, nebo s mou pomocí.       S sebou: spacák, karimatku + polštář, nějaké vlastní "papání", kdo přinese cukroví na ochutnávku bude zbožňován, kartáček na zuby a pastu, oblečení na noc a druhý den + případně další spodní prádlo, kdyby se někdo v noci lekl :-D, školní pomůcky na následující den, žádné kávové či energetické výrobky, rádi bychom se i vyspali, předvánoční náladu a případné dárky pro kamarády, pojmeme to jako třídní Vánoční oslavu.

                                                                                                                                                         Program: Koledy, hry, vánoční film a utužování vyrůstajícího kolektivu + moje přežití.   

                                                                                                                                                        Upozorňuji, že pokud někdo nebude respektovat program a noční klid, tak může být z přespávání vyloučen. Bude nás dohromady 24 a chceme i ve středu fungovat... nebo spíš musíme.   

    

             Na všechny se moc těším a doufám, že si užijeme příjemný předvánoční večer! 

Sraz v pátek v 7:30 před školou.

Návrat během páté vyučovací hodiny zpět do školy.

Kino 18.11.2022

V pátek 18.11. se naše třída vydá do kina v Hostivaři - Premiere Cinemas. Vychází nová pohádka Princezna zakletá v čase 2. Pokud někdo, stejně jako já, ještě neviděl první díl, tak má týden na to, aby to dohnal. Jelikož ve čtvrtek je státní svátek, tak jsme se rozhodli, že po tomto přerušení školního týdne, již nebudeme děti na jeden den vracet do klasické výuky, protože by stejně nedávali pozor. Zkušenost tak mluví.

Zvýhodněná školní cena je 109 kč na žáka - poprosím donést nejlépe v pondělí, maximálně do středy.

Ti kteří budou chtít školní menu - 99 kč (malý popcorn a nápoj),  ať mají peníze s sebou.

Doufám, že se nám všem film bude líbit.

Hezký víkend :-)

Havárie kanalizace, epizoda II


"Vzhledem k náročnosti opravy havárie kanalizace ze školní kuchyně, která se bude dokončovat v pondělí, by měl být provoz kuchyně obnoven od úterý 18.10.

Na opravě se intenzivně pracuje, omlouváme se za komplikace."

Havárie kanalizace v kuchyni

Vážení rodiče,

z důvodu havárie kanalizace ve školní kuchyni jsme nuceni na čtvrtek 13.10. a pátek 14.10. zavřít školní jídelnu.

Všichni strávníci mají obědy odhlášeny.

Prosím dejte dětem přiměřenou svačinu dle jejich rozvrhu a délky pobytu ve škole.

Děkujeme za pochopení.  


ŠKOLNÍ KOLEKCE oblečení

Po loňské premiéře, kdy jsme si jako škola nechali vytvořit svoji vlastní volnočasovou školní kolekci oblečení, a která měla velký úspěch, je i letos šance toto oblečení zakoupit. Náhled na letošní kolekci vidíte níže a je možné si produkty aktuálně pořídit na našem eshopu zde: https://www.kraloveskoly.cz/donovalska/

Objednávání je již spuštěno a bude možné až do 14.10.2022. Následně se eshop uzavře a objednané zboží půjde do výroby. Neváhejte proto, pokud si chcete pořídit ten svůj kousek ze školní kolekce.

Doufáme, že budete mít z naší nové kolekce stejnou radost jako máme my!Mimořádné ředitelské volno

Vážení rodiče, 

vzhledem k rekonstrukci prostor, nutných k zajištění provozu školy, vyhlašuji mimořádné ředitelské volno na 24. a 25.10.2022. Jedná se o práce, které měly být zhotoveny již v průběhu letních prázdnin, ale vzhledem k pozdnímu termínu zřizovatelem vyhlášeného výběrového řízení se tyto opravy neuskutečnily. Chápu možné komplikace, které z toho především rodičům mladších dětí mohou plynout, ale na termíny výběrových řízení městské části nemá škola žádný vliv. Kompenzací za tyto naše společné problémy je zlepšení prostředí, ve kterém se děti vzdělávají a učitelé vyučují.

 Děkuji za pochopení, 

Tomáš Marek, ředitel školy.

Zkrácení výuky v pátek 22.9.2022

Dobrý den všem rodičům,

vzhledem k pátečním volbám bude zkráceno vyučování na 4. vyučovací hodiny pro první stupeň.

Děti tedy skončí v 11:45.

Organizace prvního týdne

Ve čtvrtek 1.9. budou mít děti pouze jednu hodinu do 8:45. Na čtvrtek s sebou nemusí mít vůbec nic. Vše potřebné se dozví ve škole :-).

V pátek 2.9. má celý první stupeň čtyři vyučovací hodiny (11:45). Celý den bude třídní program. Probrání se po prázdninách a uvedení nás všech do provozu :-).

Všechny informace ohledně pomůcek do hodin, zjistí děti přímo od vyučujících v prvním výukovém týdnu (od pondělí 5.9.)

Organizace posledního školního týdne

Pondělí a středa

končí se čtvrtou vyučovací hodinou


Čtvrtek

končí se první vyučovací hodinu


PONDĚLÍ

Sportovní a vědomostní den

Akce devátých ročníků pro mladší spolužáky na rozloučenou


S sebou: sportovní obuv, sportovní oblečení, učebnice ze čtvrtého ročníku (ne pracovní sešity!!!)


V pondělí si také žáci budou domů odnášet kufřík na výtvarku, tělocviky!!!


ÚTERÝ

Výlet na Pražský hrad


Sraz: v 8:00 před školou

S sebou: 60 korun na vstup a prohlídku a případně peníze na vlastní útratu.

Návrat: cca kolem 14:00 před školou


Obědy jsou pro tento den odhlášeny!!!STŘEDA

Rozdávání nových učebnic!

A pro zapomětlivce - donést učebnice, které jste v pondělí zapomněli :)


ČTVRTEK

Vysvědčení!!!!

Končí se po první hodině a následuje loučení s devátými ročníky. Děti mohou jít po první hodině domů, nebo ještě chvíli zůstat na loučení.

Návrat ze ŠVP

Dobrý den všem rodičům,


zítra 24.6. se vrátíme před sportovní areál Jedenáctka později, až v rozmezí od 14:30 do 15 hodin. Děti zde dostanou ještě oběd a bude čas na důkladné zabalení věcí a úklid chatek a celého areálu, abychom ho vrátili ve stejném stavu, jako jsme ho převzali. Na stránkách školy, pokud jste tak již neučinili, najdete fotky z našeho pobytu.


Děti již vypadají unaveně, ale zatím se nikdo nevyjádřil, že by už toho měl dost :-P. Uteklo to rychle.


Hezký zbytek dne

Třídní schůzky - naživo 20.4.


Ve středu 20.4.2022 se konečně po dlouhé době můžeme sejít tváří v tvář ve škole. Stane se tak v učebně 4.C v 17 hodin. Vejděte hlavním vchodem a vydejte se do prvního patra k nám do třídy (Vaše děti Vám jistě cestu popíšou doma). Probereme prospěch za třetí čtvrtletí,  třídní kolektiv, školu v přírodě... 

Po ukončení hlavních informací ode mě bude mít každý možnost se individuálně zeptat, či si popovídat o problematice Vašeho dítěte. Pokud budete chtít mluvit s některým z vyučujících, tak budou k dispozici ve svých kabinetech.

Budu se na Vás ve středu těšit,

Marcel Šverčič

Zkrácená výuka

Ve středu 6.4. a čtvrtek 7.4. je výuka prvního stupně zkrácena na čtyři vyučovací hodiny (11:45) z důvodu zápisu do prvních tříd v budově školy. 

V středu děti skončí po matematice (odpadá přírodověda) a ve čtvrtek po českém jazyce (odpadá matematika).

Geometrie znovu od 28.2.

Od pondělí opět potřebujeme pomůcky na geometrii a sešit na geometrii. Takže pravítko s ryskou, rovné pravítko, kružítko, ořezanou tužku, gumu a nelinkovaný geometrický sešit :-).

Od oštěpu k civilizaci

Ve středu 23.2.2022 se koná výlet do Národního zemědělského muzea. S sebou určitě svačinu s pitím, ať na děti nepadne únava, dříve než se začne :-).

Děti mají sraz 7:50 před školou. Odjezd autobusu je v 8:00 od plaveckého stadiónu. Program probíhá od 9 hodin a následuje prohlídka muzea. Návrat ve 13 hodin a oběd. 

Vysvědčení 31.1.

Zítra se bude rozdávat pololetní vysvědčení všem žákům. První tři hodiny se výuka koná normálně. Čtvrtou vyučovací hodinu budeme rozdávat výpis vysvědčení a výuka se zkrátí o pátou vyučovací hodinu. Tudíž učení pouze na tři hodiny a konec výuky je po čtvrté hodině.


Exkurze - IQLANDIA Liberec


Ve čtvrtek 16. prosince proběhne exkurze do liberecké IQLANDIE,, kde si děti rozšíří běžnou výuku o další poznatky a zkušenosti. 


S sebou: respirátor nebo roušku (minimálně dvakrát, v případě ztráty), teplé oblečení (část programu proběhne i venku - prosím nepodcenit!), malý batůžek s pitím a větší svačinkou, peníze na případnou vlastní útratu.


Sraz: v 7:45 před školou

Návrat: cca 14:30 před školou


Žákům budou odhlášeny obědy, prosím o zabalení velké svačiny. 

Karanténa třídního učitele

Dobrý den Všem,


Bohužel přišla řada už i na mě, čehož jsem se obával. Budu muset být mimo školu po dva týdny. Každopádně po tuto dobu za mě bude suplovat některý z kolegů a kolegyň a já budu zadávat práci. Tato práce bude pro jistotu vkládána i rovnou na učebnu, aby o to nikdo nepřišel a případně si to mohl dodělat z domova. Doučování z matematiky se po dobu mé nepřítomnosti konat nebude. Již teď se těším na opětovné setkání ve škole.

Marcel Šverčič

Exkurze - oppidum Závist

Exkurze - Regionální informační centrum Keltské oppidum Závist


Ve středu 24. listopadu proběhne exkurze do Regionálního centra Keltského oppida Závist, kde si děti rozšíří běžnou výuku vlastivědy o další poznatky a zkušenosti. Cena tohoto vzdělávacího programu je 50 Kč, prosím o donesení ve dnech 22.11. a 23.11.


S sebou: průkazku s fotkou (doklad do městské hromadné dopravy), respirátor nebo roušku (minimálně dvakrát, v případě ztráty), teplé oblečení (část programu proběhne i venku - prosím nepodcenit!), pláštěnku či deštník, malý batůžek s pitím a svačinkou, peníze na případnou vlastní útratu.


Sraz: v 8:00 před školou

Návrat: pátá vyučovací hodina - obědy nebudou odhlášeny, žáci na ně po skončení akce normálně dojdou


Pokud někdo nebyl v pondělí na školním covid testování, tak musí ve středu buď přinést negativní test vlastní, nebo přijít předem, aby se stačil/a otestovat ještě před odchodem na exkurzi!

Zápis z třídní schůzky

1.) Budeme vybírat peníze za pracovní sešity (cena bude zítra upřesněna)

2.)  Vychází školní kolekce oblečení (více informací zde)

3.) V intervalu asi 14 dní nejspíše vyrazíme na vlastivědnou vycházku na keltské oppidum Závist.

4.) Dobrovolné doučování matematiky bude probíhat v pondělí 6.vyučovací hodinu po výtvarné výchově  (a malé pauze na oběd) - kdokoli může přijít, klidně jednorázově.

5.) Známky za první čtvrtletí najdete v žákovských knížkách v jiných sděleních.

Třídní online schůzky: meet.google.com/bez-cjqv-dab 

Pohovorové hodiny 10.11.2021

Dobrý večer Všem rodičům 4.C,


třídní schůzky/pohovorové hodiny jsou plánované na středu 10.11.2021 na 17 hodinu. Bohužel opětovně zhoršující se epidemiologická situace nám znovu trochu znepříjemnila setkání, které se musí i tentokrát konat online formou přes Google Meet (všechny třídní schůzky na škole budou probíhat touto formou). Meet Vám ve středu vložím na stránky třídy. Pokud by někdo z Vás chtěl mluvit s konkrétním vyučujícím je třeba přímo oslovit konkrétního učitele přes mail.


Pohovorové hodiny / třídní schůzky jsou čistě dobrovolné. Od posledního setkání nemám nové informace, které bychom potřebovali řešit všichni pohromadě, proto tento termín bude informativní, pokud budete mít Vy přímo nějaké otázky. Pokud se chcete na něco jen zeptat přes mail, není třeba se připojovat. Známky z jednotlivých předmětů dostanou děti pro Vás na papírku v pondělí.


Zároveň chci upozornit, že v pondělí proběhne ve škole testování dětí na přítomnost covidu 19.


Přeji klidný večer a hezký víkend


--

Marcel Šverčič, DiS.

ZŠ Donovalská 1684


Plavání 12.10.2021

Plavání se normálně koná pro všechny děti mimo karanténu. Pokud by se někdo z nich účastnit neměl, pak poprosím příchod ke škole až po 1. vyučovací hodině (8:45) tam si  zítřejší neplavce vyzvednu a odvedu do třídy.

Konec karantény

Části dětí končí karanténa v pátek 8.10. včetně. Bohužel to ale znamená, že do školy se vrátí až v pondělí  11.10. 

V pondělí se tedy vrátí ti, kteří byli testováni jako negativní, nebo byli testování zavčas a hygiena jim napsala karanténu maximálně do 10.10. Pro ostatní platí, že do dne, do kdy mají od psanou karanténu, musí být doma a následující den se přidávají k nám v prezenční výuce. V průběhu příštího týdne se tedy postupně budeme vracet. 

Budu se snažit pro děti v karanténě i nadále vkládat práci do učebny, případně budu zapínat kameru na Meet, aby děti mohly být s námi při výuce.

Zároveň chci připomenout, že do pátku organizuji školní sběr a tak pokud doma máte nějaká přebytečná kila papíru a nepodléháte karanténě, tak Vás uvítám u našeho kontejneru na sběr na školním dvoře.


Hezké dny :-)

Odkaz:

meet.google.com/kqs-vfva-ubf 

Komu to nefunguje, ať se připojí přes dětský účet do učebny matematiky 4.C na meet.

Online třídní schůzky 27.9.2021

Zítra se sejdeme přes google Meet na online třídní schůzce. 

V 16:50 se zde objeví odkaz na rozkliknutí. 

V 17:00 začneme.


Těším se na první setkání

PCR test

Pro všechny žáky třídy 4.C,  pro které platí karanténa, je třeba aby se v průběhu karantény otestovali PCR testem na některém odborném pracovišti. Jelikož by bylo dobré znát výsledky ve stejnou dobu, abychom předešli nepříjemnostem, doporučoval bych udělat si "sváteční" test v úterý 28.9. Kdybychom šli všichni ve stejný den dost by nám to ušetřilo práci a věděli bychom na čem jsme. Pokud to bude možné, zkuste se tedy s dětmi objednat na zmíněný termín 28.9. 

Byl bych Vám vděčný jak já, tak pan ředitel.

Všechno to v klidu zvládneme a brzy budeme zase spolu ve třídě.

Rozvrh hodin na distanční výuku

Hlavní je, že nesmíme zapomenout na to, že na každý předmět je jiná učebna. 

1.) Český jazyk

2.) Matematika

3.) Anglický jazyk

4.) Vlastivěda

5.) Přírodověda

Rozvrh distanční

Karanténa

Vážení rodiče,

ve dnech 21. 9. – 23. 9. 2021 bylo Vaše dítě v kontaktu s osobou, která je COVID-19 pozitivní. Epidemiologickým šetřením byly shledány důvody pro karanténní opatření do 7. 10. 2021 včetně (datum ukončení se řídí docházkou konkrétního žáka)

Karanténní opatření stanovená mimořádným opatřením MZ ČR aktuálně zahrnují: domácí karanténu minimálně po dobu 14 dnů a vyšetření výtěr z krku a z nosu (RT-PCR test na přítomnost viru SARS-CoV-2) v rozmezí 5. až 7. dne od posledního kontaktu s pozitivně testovanou osobou, nejpozději však do 10. dne.

Mimořádné opatření MZ ČR viz:

https://koronavirus.mzcr.cz/wp-content/uploads/2021/03/Mimo%C5%99%C3%A1dn%C3%A9-opat%C5%99en%C3%AD-%E2%80%93-na%C5%99%C3%ADzen%C3%AD-izolace-a-karant%C3%A9ny-s-%C3%BA%C4%8Dinnost%C3%AD-od-3.-3.-2021-do-odvol%C3%A1n%C3%AD.pdf

aktualizace k 15. 6. 2021 (změna karantény očkovaných):

https://www.mzcr.cz/wp-content/uploads/2021/06/Zmena-mimoradneho-opatreni-ze-dne-2-3-2021-k-narizeni-izolace-a-karanteny-s-ucinnosti-od-15-6-2021-do-odvolani.pdf

Pokud bude Vaše dítě bez klinických obtíží a výsledek z odběru/PCR testu bude negativní, karanténa končí v termínu 5. - 7. 10. 2021 včetně (dle docházky). Zdravotní stav dítěte v průběhu karantény doporučujeme telefonicky konzultovat s lékařem (pediatrem).

Karanténa se nenařídí osobám, které prodělaly laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19, u kterých uplynula doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví, nejeví žádné příznaky onemocnění COVID-19 a od prvního pozitivního RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 nebo POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní. Tyto skutečnosti se prokazují lékařskou zprávou.


Karanténa se nenařídí osobám,  které mají vystavený certifikát Ministerstva zdravotnictví ČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19, a od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“), nebo od aplikace první dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC uplynulo nejméně 14 dnů, a očkovaná osoba nejeví žádné příznaky onemocnění COVID-19. V případě výskytu příznaků onemocnění COVID-19 v následujících 14 dnech od posledního úzkého kontaktu s pozitivně testovanou osobou se nařídí podstoupit RT-PCR test na přítomnost viru SARS-CoV-2 a osobám s pozitivním výsledkem tohoto testu se nařídí izolace.


Seznam odběrových míst včetně pravidel pro návštěvu odběrového místa naleznete zde:

https://testovani.uzis.cz/


Při karanténě je nutné zůstat v domácí izolaci. Rady a doporučení pro domácí karanténu/izolaci viz: http://www.szu.cz/tema/prevence/rady-a-doporuceni-pro-domaci-karantenu

Žádanku na vyšetření pro Vaše dítě vystaví pediatr elektronicky (kontaktujte svého lékaře telefonicky), na odběrovém místě postačí mít u sebe kartu pojištěnce. Odběr je jen jeden a je bezplatný.


Karanténa se týká pouze Vašeho dítěte, netýká se rodinných příslušníků. V případě, že by byla potvrzena pozitivita COVID-19 u Vašeho dítěte, budou ze strany Hygienické stanice hl. m. Prahy činěna další opatření u Vás.


Toto sdělení slouží k zajištění co nejrychlejšího předání informace zákonným zástupcům dětí, u kterých byl zjištěn rizikový kontakt s COVID-19 pozitivní osobou. Následně Vás bude telefonicky kontaktovat zástupce z týmu chytré karantény a ten s Vámi povede tel. rozhovor v rámci trasování kontaktů. Systém chytré karantény také automaticky generuje všem rizikovým kontaktům „sms“ zprávu o tom, že se na ně vztahuje karanténa. V případě dětí je „sms“ zpráva e-systémem odeslána na tel. číslo zákonného zástupce, tj. pro upřesnění uvádíme, že tato zpráva se týká dítěte, nikoli zákonných zástupců. Pro ně karanténa neplatí, platí výše uvedené.

Děkuji Vám za spolupráci.

Třídní schůzky

Dobrý den všem rodičům třídy 4.C,


Pro děti, rodiče i mě jakožto třídního učitele, nastal nový školní rok a změny, se kterými se učíme fungovat. Abychom se mohli seznámit a vše si co nejlépe vysvětlit, uspořádám mimořádný termín třídních schůzek pro naši třídu. Netrvám na Vaší účasti, jde o schůzku informativní pro všechny, kteří se chtějí na něco zeptat, či se ujistit o chodu třídy. Jelikož půjde o mimořádný termín, nebudou přítomni ostatní vyučující, ti se zde budou nacházet až v řádném listopadovém termínu. Snad Vám postačí má přítomnost a vyřešíme všechny nejasnosti.


Třídní schůzka v pondělí 27.9. v 17:00

téma - změny ve výuce, střídání učitelů, řešení látky při absenci.


Hezký zářijový den a naviděnou.

Absence

Vždy když je někdo nemocný, tak je to nepříjemné. Škola se však nezastavuje a jede se dál. Proto je důležité si látku doplňovat. ideálně napsat, nebo zavolat kamarádovi a zjistit si, co se ve třídě probíralo a co je potřeba si doplnit. Jelikož já, jako třídní, mám děti pouze na matematiku, neokážu Vám odpovědět, co probírají v ostatních předmětech. Učím dalších sto dětí na matematiku, tak by bylo velmi obtížné, abych měl přehled ještě o další výuce, kterou sám nevedu.

Děkuji za pochopení.

200 korun na pomůcky

Dobrý den,


na výtvarnou  a pracovní výchovu se budou kupovat a používat pomůcky pro jednotlivé děti. Proto Vás požádám, abyste po dětech poslali 200 korun na pomůcky na tyto předměty. 


Děkuji.

Rozvrh hodin na 

Tabulka bez názvu

Organizace prvního školního týdne

středa 1.9.  - zahájení nového školního roku + první testování na covid-19  - konec školy 8:45 (obědy se vydávají 10:30 - 13:00)

čtvrtek 2.9. - program ve třídě - konec 11:45 

pátek 3.9. - program ve třídě - konec 11:45


Upozornění!

Ve všech společných prostorách školy musí mít žák na ústech roušku (chodby, fronta na oběd a další.) Takže zítra všichni přijdou do školy a budou mít s sebou do těchto prostor roušku. Děkuji za pochopení.


— Začátek školního roku —

Začínáme již ve středu 1.září v 8:00. Sídlíme v jiné učebně, jak byly děti zvyklé, ale na stejném podlaží. Jak bude probíhat první týden ještě upřesním.